PREDSTAVITEV KLUBA     GALERIJA     INŠTRUKTORJI     ROJSTNI DNEVI     KONTAKTI

Smo dokaj mlad konjeniški klub, ustanovljen leta 2001. Ukvarjamo se s šolo jahanja, preskakovanjem zaprek in dresurnim jahanjem. Imamo strokovno usposobljene kadre za zagotavljanje optimalnih pogojev za vadbo in trening. Novost je šola jahanje za otroke, saj imamo na voljo 5 ponijev namenjenih posebej šolanju otrok.

Kapaciteta hlevov je 25 boksov, od tega je približno 10 boksov namenjenih šolskim konjem ostali pa so v najemu pri zasebnih jahačih. Nudimo popolno oskrbo za konje, veliko zunanje jahališče (70*30 m), notranje pokrito jahališče (50*20 m), manjše in večje peščene izpuste ter travnate izpuste, pralnico za konje, sedlarno, ogrevano garderobo in vso pripadajočo infrastrukturo. Vse to streljaj od samega centra Ljubljane in dosegljivo z avtobusom LPP št. 9 ali št. 19.

Konjeniški klub Trnovo | +386 (0)41 642 253 | info@kk-trnovo.si

Zavarovalnica Triglav